ایده کادو, تولد, سورپرایز, کادو

نوشته روی کارت پستال برای سورپرایز

نوشته روی کارت پستال:

 

ممکن است بخواهیم به همراه هدیه اصلی یک کارت پستال به عنوان هدیه جداگانه کادو دهیم که باید مشخص کنیم نوشته روی کارت پستال برای سورپرایز چه باشد. در این متن بهترین گزینه های موجود را برایتان اماده کرده ایم که به راحتی می توانید از این ایده ها استفاده کنید. این نوشته ها برای مناسبت های مختلف و سلیقه های متفاوت نوشته شده است که با یک نگاه اجمالی می توانید بهترین مورد مناسب را پیدا کنید. می توانید برای زیبا تر کردن هدیه تان کارت پستال را نیز تزیین کنید. برای این کار می توانید از مهر و موم، میوه خشک، گل و گیاه و کنف استفاده کنید.

کارت پوستال هدیه تولد

 

۱) عنوان دلنشین :

شروع کردن با یک عنوان دل نشین متن شما را جذاب تر میکند .اگر طرف مقابلتان به شعر علاقه مند است میتوانید از شعر استفاده کنید .یک جمله آشنا و مشترک بین دو نفر که همیشه استفاده میشود می تواند برای او یادآور لحظات خوب باشد. لازم نیست که حتما جمله ای که می نویسید ادبی باشد یا از کتاب خاصی گرفته شده باشد. نوشته شما هرچه خودمانی تر باشد احساس شما صادقانه تر انتقال پیدا می کند.

۲) آرزوی سلامتی:

در روزهای قرنطینه ارزوی سلامتی یکی از بهترین پیشنهادات است. میتوانید صرفا برای خوب کردن حال یک نفر زمانی که انتظارش را ندارد با یک آرزوی زیبا او را سورپرایز کنید. فرض کنید در خانه نشسته اید و مشغول انجام کار های روزمره تان هستید. درست زمانی که انتظارش را ندارید هدیه ای از کسی دریافت می کنید و می فهمید که او در روزمره هایش به یادتان بوده است. به همین راحتی می توانید این حس خوب را با بقیه شریک شوید.

۳) شعر:

نوشتن یک شعر کوتاه می تواندحال طرف مقابل را خوب کند. ببینید شخص مورد نظرتان به چه سبک شعری بیشتر علاقه دارد یا چه شاعری را بیشتر دوست دارد. اینگونه خیلی راحت میتوانید او را تحت تاثیر قرار دهید. پیدا کردن شعر هم کار سختی نیست. می توانید از اینترنت کمک بگیرید. یا می توانید صرفا یک جمله که همیشه بینتان رد و بدل می شود و مخصوص خودتان است را روی ان بنویسید.

۴) تشکر و قدردانی:

تشکر و قدردانی حس با ارزش بودن به شخص مورد نظر میدهد . ممکن است طرف مقابل کاری برای شما انجام داده باشد یا مثلا به یکی از مراسم های شما امده باشد ،به جای تشکر کلامی می توانید یک کارت پستال زیبا تهیه کنید و هدیه بدهید. مثلا شما مهمانی برای تولدتان گرفته اید و برای قدردانی از حضور مهمان ها هنگام خداحافظی می توانید کارت پستالی به نشانه تشکر هدیه بدهید. حتی می توانید ان را به صورت گیفت نیز دراورید.

۵) اعلام عروسی:

یک گزینه عالی برای اعلام عروسی کارت پستال است. اگر مناسبتی پیش رو دارید ،کارت پستال برای شما بهترین گزینه است .می توانید با سفارش متن و طرح دلخواه سفارش خود را نهایی کنید و یک دعوت نامه جذاب داشته باشید. گسترش این ایده به میزان خلاقیت شما بستگی دارد. می توانید کارت پستال خود را کاغذی، چوبی و … انتخاب کنید.

۶) تبریک رسمی:

حتی میتوانید در اداره ها برای تبریک یا تشکر رسمی استفاده کنید .معمولا برای هدیه های رسمی دچار مشکل می شویم که چه هدیه ای انتخاب کنیم ‌که برای ان شخص و مناسبت کافی باشد . میتوانید با انتخاب کارت پستال هدیه خود را کامل ترو جذاب تر کنید. برای این مورد دیگر لازم نیست هنگام تشکر از همکار یا رئیس خود، تعلل کنید. با یک کارت پستال خیلی شکیل می توانید هر مناسبتی را تبریک بگویید. این مورد برای افراد خجالتی بسیار مناسب است.

۷) سالگرد ازدواج:

به عنوان یک یاد آور جذاب برای ماهگرد یا سالگرد ازدواج استفاده کنید .اگر مناسبت خاصی پیش رو دارید ،مثل سالگرد ازدواج ،تولد و یا ماهگرد ، میتوانید متناسب با همان مناسبت طرح کارت خود را انتخاب کنید و هدیه بدهید. بهترین حس، نگه داشتن یادگاری از مناسبت های مختلف است. کافی است یک کارت پستال با متن دلخواه تهیه کنید و ان روز را ابدی کنید.

۸ ) مناسبت خاص:

برای تبریک مناسبت های مختلف مثل نوروز ،روز مهندس ، پزشک ، خلبان و … کاربرد دارند. هدیه دادن کارت پستال فقط به تولد محدود نمیشود .میتوانید برای هر مناسبت دلخواهی تهیه کنید. با این هدیه می توانید هر خستگی ناشی از کار را به در کنید.

۹)هدیه جانبی:

در کنار هدیه ها به عنوان یادگاری با متن دلخواهتان یک کارت پستال بگذارید. ما همیشه جای خالی یک هدیه دیگر را کنار هدیه اصلی حس می کنیم .یک مورد که هزینه بر هم نیست کارت پستال است .به راحتی میتوانید ارزش هدیه تان را بیشتر کنید. برای دیدن هدیه های بیشتر با قیمت مناسب به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *