ایده کادو, کادو

وقتی میخوایم هدیه نقدی (پول) بدیم چیکار کنیم؟

هدیه نقدی

انتخاب و خریدن کادو به ویژه برای کسانی که دوستشان داریم کاری سخت و استرس زا است. چون به طور مشخص نمی دانیم با چه کادویی می توانیم فرد مورد نظرمان را خوشحال کنیم، از ذوق و سلیقه ی او اطلاعی نداریم و یا اینکه نمی دانیم با بودجه ای که داریم میتوانیم هدیه ای درخور تهیه بکنیم یا به صرف دادن هدیه نقدی بسنده کنیم. و شاید حتی زمان کافی برای این کار را هم نداشته باشیم. و همه ی این موارد که برشمردیم اغلب تجربه ی شیرینی و حس خوب خریدن هدیه را از ما سلب می کند.

تاکنون فکر کرده اید اگر بخواهیم می توانیم به فرد مورد نظرمان “پول” هدیه بدهیم؟ شاید این ایده در ذهن خیلی از ما مشتاقان خوشحال کردن دیگران بوده اما احساس کرده ایم شاید کار چندان جذاب و دلپذیری نباشد. و یا طرف مقابل از دریافت چنین هدیه ای انطور که باید خوشحال نشود. خب حال بنظر شما چه کاری میتوان انجام داد که هم هدیه ای که میخواهیم تهیه کنیم “پول” باشد و هم خود احساس خوبی داشته و هم فرد مورد نظرمان را خوشحال کرده باشیم؟ می خواهیم چند ایده ی جذاب را اینجا با شما به اشتراک بگذاریم تا مطمئن شویم که پول هدیه دادن هم میتواند انتخاب خوبی باشد اما بشرطی که همراه با خلاقیت باشد.

1- جعبه کادو

یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین کارهایی که میتوانیم انجام دهیم تهیه کردن جعبه ی کادو است. جعبه های کادویی شکل ها و رنگ های مختلفی دارند و می توانید انها را از گلفروشی ها و کادویی ها و بعضی مغازه های فروش لوازم التحریر تهیه کنید. و باید توجه لازم را داشته باشید که ارتفاع جعبه ی کادویی که تهیه می کنید حتما از ارتفاع پول هایی که داخل ان با هر سلیقه ای میچینید کوتاه تر باشد. می توانید پول ها را به شکل لوله ای یا هر شکلی که دوست داشتید تا کرده و داخل جعبه بچینید.

2- استفاده از جعبه پیتزا

و یا یک فکر بهتر و جذاب تر میتواند این باشد که اسکناس ها را نه در این جعبه های متداول برای هدیه دادن که در جعبه ی خاص و غیرقابل پیش بینی ای مانند جعبه ی پیتزا بچینید. می توانید تصور کنید که این ایده چه ایده ی جذابی میتواند باشد؟ اسکناس ها را مانند تکه های پیتزا گرد هم داخل جعبه بچینید و در دیواره ی داخلی جعبه هم می توانید جمله ی تبریک یا هر کلمه و عبارت مثبت و عاشقانه ای را یادداشت کنید.

 

 

3- استفاده از بادکنک

یک ایده ی متفاوت دیگر که خیلی زیبا و جذاب است و خیلی راحت و ساده می‌توانید انجامش بدهید این است که ابتدا یک بادکنک تهیه بکنید و بعد اسکناس ها را مرتب تا زده و داخل بادکنک بیندازید و سپس بادکنک را باد کنید.

 

4- استفاده از جعبه گل

پیش تر اشاره کردیم که می‌توانید از جعبه ی کادو استفاده کنید. بنظر شما اگر این جعبه ی کادو را به دو قسمت تقسیم کنیم و یک قسمت ان را پر از اسکناس کرده و یک قسمت اش را پر از گل های رز بکنیم، ایده ی بهتری نیست؟می توانید پول ها را به هر شکلی که دوست دارید و یا با جعبه شما هماهنگ تر است تا زده و قسمت دیگر را با هر گلی مثل گل رز قرمز یا حتی گل های خشک و وحشی پر کنید.

5- استفاده از بطری

همه ی ما در خانه های خود شیشه ها و بطری های خالی کوچک و بزرگ داریم. تا کنون به این فکر کرده اید که می توانید اسکناس های تا شده را داخل شیشه بریزید و سپس قسمت بیرونی بطری را تزیین کنید و  به این شکل یک هدیه ی جذاب داشته باشید؟ برای تزیین شیشه یا بطری نیز می توانید از گل های مصنوعی کوچک یا تورهای نازک یا حتی یک کاغذ کوچک که حاوی جمله ای محبت امیز باشد استفاده کنید. این هدیه ساده میتواند زیباترین ترین هدیه ای باشد که فرد موردنظر شما یاد ان را تا همیشه در قلبش نگه می دارد

 

6- رول پیچی

ایده ی دیگری که این روزها مورد استقبال قرار گرفته ایده ی رول پولی است که در شمار هدایای شیک و متین است . به ویژه در ارتباط با اقایان. می توانید پدر، همسر و یا برادر خود را با این رول پولی خوشحال و ذوق زده کنید. برای این کار ابتدا پول ها را به هم بچسبانید، سپس دور یک لوله ی کوچک بپیچید و داخل هر جعبه و یا باکسی که موردنظرتان است قرار دهید.

 

 

7- دسته گل پول

از ایده های پر طرفدار دیگر هدیه دادن دسته گل است. اما نه خود دسته گل! می توانیم اسکناس ها را مانند گل های داخل یک دسته گل، کنار هم و در جهت های مختلف بچینیم و سپس با کاغذ کادو کاور کرده و یک دسته گل پولی داشته باشیم. برای این کار میتوانید از گلفروشی ها کمک بخواهید.

پس ایده ی پول هدیه نقدی دادن ایده ی بدی نیست و ما با اینکار هم به سلیقه ی طرف مقابل احترام میگذاریم و هم با یک هدیه ی خلاقانه خوشحالشان کرده و خاطره ای خوب را به ثبت می رسانیم. فقط کافی ست از ایده های مختلف و روش هایی که گفته شد کمک بگیریم.

در صورتی که از روش های بالا استفاده کنید میتوانید هدیه نقدی خود را به حالتی تبدیل کنید که نه تنها یک کادوی ساده و عادی نباشد بلکه بسیار خاص و جذاب به نظر برسد. لازم به ذکر است شما میتوانید این هدیه نقدی را همراه با یک گلدان کوچک رومیزی همراه کنید تا جذابیت کادوی شما بیشتر از این شود.

بازدیدها: 6562

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.